Ürünlerimiz / İşitme Cihazları / ReSound ReSound Up Smart


Kimler İçin

ReSound UP Smart™ her yaştan işitme kaybı olan çocuklar için geliştirilmiş birinci sınıf bir işitme cihazı grubudur. Çocukların konuşarak iletişim kurma ve dil gelişimi açısından ihtiyaç duyduğu sesleri kolayca ve dogrudan işitmesini saglayan yeni bir konsepttir.

Sizlere Ne Sunar?
ReSound UP Smart güvenlik gereklilikleri dâhil olmak üzere tüm pediatrik ihtiyaçları karşılamakta ve hatta daha fazlasını size sunmaktadır.
Surround Sound by ReSound™ gelişmiş pediatrik özellikleri nedeniyle her türlü dinleme şartlarında ve yüksek çıkış düzeylerinde dahi işitme kabiliyetinin iyi olmasını saglayarak, net ve rahat bir ses deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.
Görsel LED göstergesi ile cihazın kontrolünün ailenin elinde olmasını, otomatik pil kapağı kilidi ile çocuğunuzu güvenliğini sağlamayı, su ve toz geçirmez yenilikçi nanoteknoloji; "iSolate™ Nanotech" ile daha fazla koruma sağlar.

Dinleme Koşulları
Phone için geliştirilmiş ilk pediatrik işitme çözümü niteligindeki ReSound UP™ Smart 9 ve 7, hem bebekler hem de okul öncesi çağdaki çocuklar için daha eğlenceli yollarla dinleme ve dil öğrenme becerisi sağlamak, daha büyük çocuklar ve gençler için ise eğitim ve sosyal medya etkileşim olanakları temin etmek amacıyla iPhone®, iPad® veya iPod touch® cihazından doğrudan stereo ses alır. ReSound Smart™ uygulaması ile çocuk veya ebeveyn, gerek iOS gerekse de Android cihazlar kullanarak uygun ve sezgisel olarak işitme aygıtlarında kolaylıkla ayar yapabilir.
ReSound Unite™ Mini Mikrofon kullanıldıgında ReSound Up Smart cihazı her yaştan çocuk için konuşarak iletişime maksimum olanak sağlayan basit ve erişilebilir bir araç haline gelir.
ReSound UP Smart, hafif veya ciddi işitme kaybı yaşayanlar için dikkat çekici renk seçenekleriyle birlikte modern ve etkili bir kablosuz BTE çözümü sunmaktadır.

Cihaz listesi 
UPS988DLW, UPS788DLW, UPS967DW