Ürünlerimiz / İşitme Cihazları / Signia Motion

Motion.
Hayatın tüm yönleri. Kolay bir çözüm.

Motion™ BTE (Kulak Arkası) tip bir işitme cihazıdır. Onu sadece kulağınıza takın ve unutun. Akıllı bir cihazda aradığınız tüm özelliklere sahip: akıllı kontroller, şarj edilebilirlik, kablosuz bağlantı ve yeni nesil BestSound™ Teknolojisi. Motion ailesi yaklaşık olarak tüm işitme kayıpları için işitme çözümüne sahiptir.

Yüksek konfor ve kolay kullanılabilirliği ile Motion işitme cihazlarını keşfedin.

 

Günlük yaşamınızdaki en büyük desteğiniz:

  • Sahip olduğu tüm özellikler ile etkili kullanım için uygundur
  • Şarj edilebilir özelliği sayesinde sorunsuzdur
  • Program değiştirme ve sesi ayarlama özellikleri sayesinde kullanımı kolaydır
  • Cihazınızı kişiselleştirmek için farklı renk seçeneklerine sahiptir

Yenilikçi:

  • Yeni nesil Siemens BestSound™ Teknolojisi özelliklerine sahiptir
  • Tek™ ve miniTek™ kablosuz bağlantı sistemleriyle bağlantı kurabilir

AKSESUARLAR

Motion™ bir çok opsiyonel aksesuar ile birlikte çalışıp hayatınızı kolaylaştırabilir.

 


 

Tek™
Telefonlara, MP3 çalarlara, televizyona ve diğer odyo cihazlara kablosuz bağlanabilme olanağı sağlar. Kullanmakta olduğunuz Siemens işitme cihazınıza doğrudan stereo ses akışı sağlar.

 

 

miniTek™
Ödüllü miniTek en sevdiğiniz elektronik cihazlarla işitme cihazınız arasında stereo ses kalitesinde kolaylıkla kablosuz bağlantı kurmanızı sağlar. Tüketici Elektronikleri 2012 şovunda "Next" kategorisinde ödül kazanmıştır.

 

VoiceLink™
VoiceLink mikrofon miniTek ile bağlantı kurarak konferanslarda veya sunumlarda size fayda sağlar. VoiceLink sunum yapan kişilere verilerek işitme cihazı kullanan kişilere daha etkili konuşma iletimi sağlayabilir.

 

ePen™

Tasarım ödülüne sahip ePen™ ile cihazınızın sesini ayarlayabilir, programları değiştirebilir ve cihazınızı açıp kapatabilirsiniz. Kalem şekilndeki tasarımı sayesinde cebinizde veya çantanızda kolaylıkla taşıyabilir, kimse farkına varmadan cihazınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

 

 

eCharger
Motion BTE işitme cihazınızı gece yatmadan önce eCharger içine yerleştirin, ve altı saat içinde cihazlarınızın pilleri yoğun bir gün için tamamen şarj olmuş olacak. Buna ek olarak, eCharger içinde bulunan Elektronik Kurutma Fonksiyonu sayesinde işitme cihazınızı nemin zararında koruyarak daha uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar.

 

ProPocket™
Klasik kumanda özelliğindedir ve kolaylıkla programlar kontrol edilebilir.

 

 

Piller
Kusursuz amplifikasyon için uzun ömürlü, yüksek kaliteli Siemens pilleri

 

 

Keşfet Motion.

Motion™ BTE üç farklı modelde mevcuttur. Motion P ve Motion SX şarjedilebilir modeldedir. Motıon P ise push buton ve rocker düümesiyle birlikte gelmektedir. Motion S ve Motion SX farklı kullanım seöenekleriyle birlikte gelmektedir. İsteğinize bağlı olarak rocker düğmesi, push buton veya bu kontrol olmaksızın düğmesiz olarak tercih edebilirsiniz. Tüm modellerin dış kabinini mevcut renk seçeneklerine göre değiştirebilirsiniz.