Ürünlerimiz / İşitme Cihazları / Signia Pure

Pure.
Sınırsız etkileşim için küçük bir mucize.

Etrafınızda ne yaşanıyorsa, olanlardan bir tanesini bile kaçırmamalısınız. Pure™ ile herşey sizin kontrolünüz altında. Bir minyatürleştirme harikası olan Pure, kulağa takıldığında farkedilmeyecek kadar küçük ancak aynı boyuttaki işitme cihazlarından çok daha fazla özelliğe sahip bir işitme cihazıdır. Sahip olduğu en son teknoloji ile size mükemmel bir ses kalitesi sunmanın yanısıra aynı zamanda çok yönlü özellikler ile size hayatın seslerini duymanızda yardımcı olacaktır. Siz ne planlıyorsanız Pure sizi yalnız bırakmayacaktır.

 

Pure en son yeniliklerle geliştirilmiştir:

  • Zarif, küçük dizayna ve değiştirilebilir dış kabine sahiptir
  • Cihazlararası kablosuz senkronizasyona gerçekleştirilebilir ve sevdiğiniz elektronik cihazlara Bluetooth® kablosuz teknoloji ile bağlanabilmesini sağlar
  • Telecoil özelliği mevcuttur
  • Yeni miniReceiver teknolojisi ile doğala en yakın ses kalitesini sağlar
  • Siemens'in gelişmiş BestSound™ Teknolojisi özelliklerine sahiptir
  • Şarjedilebilir olma özelliği sayesinde pil kullanımına son verebilirsiniz
  • Kullanıcı isteğine bağlı olarak değiştirilebilen kontrol mekanizmasına sahiptir
  • Zenginleştirilmiş tinnitus gürültü yönetimi sayesinde tinnitus kontrol altına alınabilir ve aynı anda işitme daha iyi bir hale gelebilir

 

 

AKSESUARLAR

Siemens aşağıdaki aksesuarlar ile Pure™ işime cihazını daha da fonksiyonel hale getirmektedir.

miniTek™
Ödüllü miniTek en sevdiğiniz elektronik cihazlarla işitme cihazınız arasında stereo ses kalitesinde kolaylıkla kablosuz bağlantı kurmanızı sağlar. Tüketici Elektronikleri 2012 şovunda "Next" kategorisinde ödül kazanmıştır.

 

VoiceLink™
VoiceLink mikrofon miniTek ile bağlantı kurarak konferanslarda veya sunumlarda size fayda sağlar. VoiceLink sunum yapan kişilere verilerek işitme cihazı kullanan kişilere daha etkili konuşma iletimi sağlayabilir.

 

 

Tek™
Telefonlara, MP3 çalarlara, televizyona ve diğer odyo cihazlara kablosuz bağlanabilme olanağı sağlar. Kullanmakta olduğunuz Siemens işitme cihazınıza doğrudan stereo ses akışı sağlar.

 

 

ePen™
Tasarım ödülüne sahip ePen™ ile cihazınızın sesini ayarlayabilir, programları değiştirebilir ve cihazınızı açıp kapatabilirsiniz. Kalem şekilndeki tasarımı sayesinde cebinizde veya çantanızda kolaylıkla taşıyabilir, kimse farkına varmadan cihazınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

 

 

ProPocket™
Klasik kumanda özelliğindedir ve kolaylıkla programlar kontrol edilebilir.

 

 

eCharger
İşitme cihazınızı gece yatmadan önce eCharger şarj aleti içine yerleştirmenizin ardından işitme cihazınız altı saat içinde tam şarj olmuş, günlük yaşamınız için kullanıma hazır halde olaccaktır. Ayrıca eCharger şarj aleti sahip olduğu elektronik kurutma sistemi sayesinde cihazınızın nemden zarar görmesini de önleyerek daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

 

 

Piller
Kusursuz amplifikasyon için uzun ömürlü, yüksek kaliteli Siemens pilleri

 

 

Click Domes™ (Klik Domlar)
Klik Domlar miniReceiver ve miniReceiver 2.0 için güvenilir ve konforlu bir fitting için tasarlanmış kolaylıkla değiştirilebilen, tek kullanımlık çözümlerdir. Farklı boyut ve stillerde olan klik domlar işitme kaybınıza ve kulağınızın anatomik yapısına uygun olarak kullanılabilir. Ayrıca yumuşak silikon grid aparatıyla artık temizlemek kolay ve basittir.

 

 

Click Molds™ (Klik Kalıplar)
Klik kalıplar kulak anatominiz ve işitme ihtiyacınıza göre size özel üretilmiş küçük ve güvenilir çözümlerdir. Klik domlar miniReceiver ve miniReceiver 2.0 ile birlikte kullanılabilir ve domlar yerine kişinin kulak yapısına ve ihtiyacına göre üretildikleri için daha esnek çözümler sunar.