Ürünlerimiz / İşitme Cihazları / ReSound ReSound Enzo


Kimler İçin
ReSound ENZO™ birinci sınıf bir Super Power işitme cihazı olup, özellikle ileri-çok ileri işitme kaybı olan kişilere yönelik tasarlanmıştır. Gerek kanıtlanmış gerekse de yeni çığır açan teknolojilerin kullanıldığı ReSound ENZO, super power kullanıcılarının yaşamlarında en iyi ses kalitesi açısından önemli olan seslere rahatlıkla ulaşabilmesini sağlayan, devrim niteliğinde bir üründür.

Sizlere Ne Sunar?
ReSound ENZO™ cihazı iPhone için geliştirilmiş olduğundan, müşterilerinizle telefon görüşmeleri ve görüntülü arama yapabilir ya da hareket haldeyken müzik dinleyebilir ve başka bir aygıta ihtiyaç duymaksızın iPhone, iPad veya iPod touch cihazının size sunduğu diğer olanaklardan yararlanabilir. Bu cihaz ayrıya ReSound Unite™ aksesuarlarının hepsine bağlantı özelliğine sahiptir.
ReSound Smart™ app kullanan müşterileriniz işitme deneyimlerini hem İOS hem de Android aygıtlarından basit, akıllı ve sezgisel bir şekilde kişiselleştirip kontrol edebilir.
ReSound ENZO maksimum güç isteyen müşterilere yönelik bir üründür. Tüm iç ve dış aksamı iSolate™ nanotech kaplamalıdır.

Dinleme Koşulları
Surround Sound by ReSound™ sisteminin özel olarak uygulandığı süper power müşterileriniz artık konuşmaları daha iyi anlayarak, net ve rahat bir işitme deneyimi yaşarlar; hem herhangi bir gürültü ve geri-besleme olmadan… Uygulanan çok çeşitli fitting yöntemi en uygun ses yükseltimini temin ederek deneyim ve kişisel tercihler arasında uyum sağlar.

Cihaz listesi 
EO9988DW, EO798DW, EO598DW,