Ürünlerimiz / İşitme Cihazları / Signia Ace

Çok küçük, bu sır sadece sizin.

Kendi cihaz sınıfındaki en görünmez cihaz olan ACE, hiç göze çarpmayacak şekilde kulağınızın arkasına takılır ve sizin hiç bir dakikayı kaçırmadan büyük bir özgüvenle duyabilmenizi sağlar. Sizin işitme seçimlerinizi öğrenir ve benzer ortamlarda bu seçimleri doğrudan uygular. Ayrıca ortam seslerini algılayarak istenmeyen gürültüyü otomatik olarak filtreler büylece en yüksek seviyedeki ses kalitesini en doğal şekilde duyabilirsiniz. Ace kulağınızdayken kulağınızda bir işitme cihazı olduğunu unutacaksınız. Hayatın seslerinin tadını çıkarın sizin istediğiniz şekilde.

  • Ace micon - hearing aid on table
  • Ace micon - couple
  • Ace neler sunuyor:
  • Ultra küçük ve değiştirilebilir bir kabin
  • Yeni miniReceiver ile sesleri doğala en yakın ses kalitesi
  • Siemens'in sunduğu gelişmiş BestSound™ Teknolojisi özellikleri
  • Konuşmalarınızda odaklanmanızı daha kolay sağlayacak directional mikrofonlar
  • Opsiyonel kontrol için push buton

Aksesuarlar

Nerede olursanız olun – ve ses nereden geliyorsa gelsin – Ace™ sizin hayatın sesinin tadını çıkarmanızı sağlar – sizin istediğiniz gibi. Ayrıca Siemens aşağıdaki aksesuarları size sunarak işitme iyi olan işitme deneyimini bir adım daha ileri taşımanızı sağlar.

Piller

Kusursuz amplifikasyon için uzun ömürlü, yüksek kaliteli Siemens pilleri.

Click Domes™ (Klik Domlar)
Klik Domlar miniReceiver ve miniReceiver 2.0 için güvenilir ve konforlu bir fitting için tasarlanmış kolaylıkla değiştirilebilen, tek kullanımlık çözümlerdir. Farklı boyut ve stillerde olan klik domlar işitme kaybınıza ve kulağınızın anatomik yapısına uygun olarak kullanılabilir. Ayrıca yumuşak silikon grid aparatıyla artık temizlemek kolay ve basittir.

Click Molds™ (Klik Kalıplar)
Klik kalıplar kulak anatominiz ve işitme ihtiyacınıza göre size özel üretilmiş küçük ve güvenilir çözümlerdir. Klik domlar miniReceiver ve miniReceiver 2.0 ile birlikte kullanılabilir ve domlar yerine kişinin kulak yapısına ve ihtiyacına göre üretildikleri için daha esnek çözümler sunar.